
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET x2 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 100V |
| Nielun sähkövirta | 3A |
| Sirontateho | 1,3W |
| Kotelo | SO8 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 68mohm |
| Asennus | SMD |
| Hilan sähkövaraus | 3nC |
| Kanaalin laji | avaustila |














