
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET x2 |
| Teknologia | IntelliFET™ |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Nielun sähkövirta | 2.8A |
| Sirontateho | 1.16W |
| Kotelo | SM8 |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0.1ohm |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | ESD protected gate |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | logic level |













