
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | IXYS |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | X2-Class |
| Sirontateho | 80W |
| Kotelo | TO252 |
| Asennus | SMD |
| Hilan sähkövaraus | 8,3nC |
| Pakkaus | tuubi |
| Valmiusaika | 160ns |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 650V |
| Nielun sähkövirta | 4A |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,85ohm |
| Hila-lähde jännite | ±30V |



















