
BOYD CORP
JÄÄHDYTYSLEVY - STANSSATTU - TO220,TO262 - L: 12,7MM - W: 12,7MM
576802B03700G
Tuotekoodi: 576802B03700G
10,17 €(Sis.alv)
8,10 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | WMOS™ M3 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 800V |
| Nielun sähkövirta | 21A |
| Sirontateho | 250W |
| Kotelo | TO262 |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,26ohm |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Kanaalin laji | avaustila |







