- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAYON Asennus THT Pakkaus tuubi Polarisaatio uni-polaarinen Teknologia WMOS™ D1 Nielu-lähde jännite 1,5kV Nieluvirta impulssissa 16A Nielun sähkövirta 4A Hilan sähkövaraus 41nC... Lue lisää
3,00 €(Sis.alv)
2,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WMX4N150D1-CYG
- Paino: 5.4 g
- Kotelo: TO3PF
- Asennus: THT
- Valmistaja: WAYON
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Resistanssi johtumisen aikana: 5,4Ohm
- Teknologia: WMOS D1
- Sirontateho: 90W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: N-MOSFET
- Hila-lähde jännite: ±30V
- Hilan sähkövaraus: 41nC
- Nielu-lähde jännite: 1,5kV
- Nielun sähkövirta: 4A
- Nieluvirta impulssissa: 16A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WAYON |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Teknologia | WMOS™ D1 |
| Nielu-lähde jännite | 1,5kV |
| Nieluvirta impulssissa | 16A |
| Nielun sähkövirta | 4A |
| Hilan sähkövaraus | 41nC |
| Resistanssi johtumisen aikana | 5,4ohm |
| Sirontateho | 90W |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Kotelo | TO3PF |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista