
BOYD CORP
JÄÄHDYTYSLEVY - H - TO220 - MUSTA - L: 12,7MM - W: 34,92MM
513002B02500G
Tuotekoodi: 513002B02500G
15,37 €(Sis.alv)
12,25 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 700V |
| Nielun sähkövirta | 4A |
| Sirontateho | 42W |
| Kotelo | TO220-3 |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 1,45ohm |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Jäähdytyselementin paksuus | 1,2...1,45mm |
| Teknologia | WMOS™ C2 |



























































