
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - D2PAK,TO263 - L: 13MM - W: 26MM - H: 10MM
FK24413D2PAK
Tuotekoodi: FK24413D2PAK
1,89 €(Sis.alv)
1,51 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | WMOS™ C2 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 700V |
| Nielun sähkövirta | 12A |
| Sirontateho | 86W |
| Kotelo | TO263 |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,42ohm |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |





















