
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | WMOS™ C2 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 650V |
| Nielun sähkövirta | 5A |
| Sirontateho | 42W |
| Kotelo | TO251S2 |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 1,14ohm |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Kanaalin laji | avaustila |





