
BOYD CORP
JÄÄHDYTYSLEVY - H - TO202,TO220 - MUSTA - L: 12,7MM
531002B00000G
Tuotekoodi: 531002B00000G
16160,27 €(Sis.alv)
12876,71 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 600V |
| Nielun sähkövirta | 6A |
| Sirontateho | 45W |
| Kotelo | TO220-3 |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 940mohm |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Jäähdytyselementin paksuus | 1,2...1,45mm |
| Teknologia | WMOS™ C2 |



























































