
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Nielun sähkövirta | 6.2A |
| Sirontateho | 2W |
| Kotelo | SOT223 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 60mohm |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |














