- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAYON Transistorin tyyppi N-MOSFET Kotelo PDFN5060-8 Pakkaus rulla Pakkaus teippi Asennus SMD Polarisaatio uni-polaarinen Hilan sähkövaraus 102nC Resistanssi johtumisen aikana 1,4mohm... Lue lisää
2,04 €(Sis.alv)
1,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WMB014N06HG4-CYG
- Paino: 0.1 g
- Kotelo: PDFN5060-8
- Asennus: SMD
- Valmistaja: WAYON
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Resistanssi johtumisen aikana: 1,4mOhm
- Sirontateho: 183,8W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: N-MOSFET
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Hilan sähkövaraus: 102nC
- Nielu-lähde jännite: 60V
- Nielun sähkövirta: 278A
- Nieluvirta impulssissa: 1112A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
N-KANAVA MOSFET - UNI-POLAARINEN - 60V - 278A - IDM: 1112A WMB014N06HG4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Kotelo | PDFN5060-8 |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Hilan sähkövaraus | 102nC |
| Resistanssi johtumisen aikana | 1,4mohm |
| Nielun sähkövirta | 278A |
| Sirontateho | 183,8W |
| Nieluvirta impulssissa | 1112A |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Kanaalin laji | avaustila |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista