
BOYD CORP
PURISTUSJOUSI - TO92 - MAX CLIP™ HEAT SINKS
MAX12NG
Tuotekoodi: MAX12NG
3733,07 €(Sis.alv)
2974,56 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Nielun sähkövirta | 0.45A |
| Sirontateho | 0.7W |
| Kotelo | TO92 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 2ohm |
| Asennus | THT |
| Pakkauksen laji | irti |
| Kanaalin laji | avaustila |
