
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAYON |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 40V |
| Nielun sähkövirta | 56A |
| Nieluvirta impulssissa | 146A |
| Sirontateho | 51W |
| Kotelo | PDFN5060-8 |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 8,5mohm |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kanaalin laji | avaustila |













