- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Asennus SMD Puolijohde-elementtien ominaisuudet Kelvin lähtö Kotelo T2PAK Pakkaus tuubi Hila-lähde jännite -4...18V Hilan sähkövaraus 175nC Resistanssi johtumisen... Lue lisää
30,53 €(Sis.alv)
24,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S3M0025120B-SMC
- Paino: 2.3 g
- Kotelo: T2PAK
- Asennus: SMD
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Resistanssi johtumisen aikana: 36mOhm
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Kelvin lähtö
- Teknologia: SiC
- Sirontateho: 394W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: N-MOSFET
- Hila-lähde jännite: -4...18V
- Hilan sähkövaraus: 175nC
- Nielu-lähde jännite: 1,2kV
- Nielun sähkövirta: 52A
- Nieluvirta impulssissa: 200A
- Tilattavissa 30 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Asennus | SMD |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Kelvin lähtö |
| Kotelo | T2PAK |
| Pakkaus | tuubi |
| Hila-lähde jännite | -4...18V |
| Hilan sähkövaraus | 175nC |
| Resistanssi johtumisen aikana | 36mohm |
| Sirontateho | 394W |
| Nielun sähkövirta | 52A |
| Nieluvirta impulssissa | 200A |
| Nielu-lähde jännite | 1,2kV |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | SiC |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €