- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TT ELECTRONICS Transistorin tyyppi N-MOSFET Asennus SMD Nielun sähkövirta 0,2A Sirontateho 0,3W Resistanssi johtumisen aikana 5ohm Hila-lähde jännite 40V Nielu-lähde jännite 60V... Lue lisää
188,91 €(Sis.alv)
150,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HCT7000M-TTE
- Paino: 0.2 g
- Kotelo: SOT23
- Asennus: SMD
- Valmistaja: TT ELECTRONICS
- Resistanssi johtumisen aikana: 5Ohm
- Sirontateho: 0,3W
- Transistorin tyyppi: N-MOSFET
- Hila-lähde jännite: 40V
- Nielu-lähde jännite: 60V
- Nielun sähkövirta: 0,2A
- Pakkauskoko: 3 kpl
- Tilattavissa 12 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TT ELECTRONICS |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Asennus | SMD |
| Nielun sähkövirta | 0,2A |
| Sirontateho | 0,3W |
| Resistanssi johtumisen aikana | 5ohm |
| Hila-lähde jännite | 40V |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Kotelo | SOT23 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €