- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DF ELECTRIC Tiivistysluokka IP20 Lähdöt jatkojohto Lämpöluokka Ta130B Muuntajan tyyppi verkkomuuntaja Ulkomitat 192x210x250mm Toisiojännite 1 115V Toisiojännite 2 230V Ensiöjännite... Lue lisää
1015,71 €(Sis.alv)
809,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DF-683000045
- Paino: 31.5 kg
- Teho: 3kVA
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: DF ELECTRIC
- Lähdöt: jatkojohto
- Ensiöjännite: 230V AC
- Ensiöjännite: 400V AC
- Muuntajan tyyppi: verkkomuuntaja
- Toisiojännite 1: 115V
- Toisiojännite 2: 230V
- Ulkoiset koot: 192x210x250mm
- Lämpöluokka: Ta130B
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 14,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DF ELECTRIC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | jatkojohto |
| Lämpöluokka | Ta130B |
| Muuntajan tyyppi | verkkomuuntaja |
| Ulkomitat | 192x210x250mm |
| Toisiojännite 1 | 115V |
| Toisiojännite 2 | 230V |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Ensiöjännite | 400V AC |
| Teho | 3kVA |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €