
HAHN
MUUNTAJA - 4,5VA - 230VAC - 9V - 9V - 250MA - 250MA - PCB - BVEI
BV EI 382 1190
Tuotekoodi: BVEI3821190
12,04 €(Sis.alv)
9,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 22 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Asennus | PCB |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta60B |
| A2-koko | 20mm |
| A1-mittaus | 25mm |
| Koko C | 29mm |
| Koko A | 35mm |
| Koko B | 42mm |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 222,2mA |
| Toisiokäämin jännite 2 | 222,2mA |
| Teho | 4VA |
| Toisiojännite 1 | 9V |
| Toisiojännite 2 | 9V |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiokäämin ulostulot | 6-7, 9-10 |
| Tiivistysluokka | IP00 |
