
HAHN
MUUNTAJA - 1,8VA - 230VAC - 12V - 150MA - PCB - BVEI
BV EI 302 2002
Tuotekoodi: BVEI3022002
17,63 €(Sis.alv)
14,05 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 2VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 12V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 166,6mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta60B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 7-9 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Koko A | 28mm |
| A1-mittaus | 20mm |
| A2-koko | 20mm |
| Koko B | 33mm |
| Koko C | 24mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |

