
HAHN
MUUNTAJA - 2,6VA - 230VAC - 15V - 15V - 87MA - 87MA - PCB - BVEI
BV EI 304 2048
Tuotekoodi: BVEI3042048
8,30 €(Sis.alv)
6,61 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 2,5VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 15V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 83,3mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 6-7, 9-10 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Koko A | 28mm |
| A1-mittaus | 20mm |
| A2-koko | 20mm |
| Koko B | 33mm |
| Koko C | 27mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiokäämin jännite 2 | 83,3mA |
| Toisiojännite 2 | 15V |
