
HAHN
MUUNTAJA - 15VA - 230VAC - 15V - 15V - 500MA - 500MA - PCB - BVEI
BV EI 483 1251
Tuotekoodi: BVEI4831251
37,53 €(Sis.alv)
29,90 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 16VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 15V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 533,3mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 8-9, 13-14 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-7 |
| Koko A | 47mm |
| A1-mittaus | 30mm |
| A2-koko | 30mm |
| Koko B | 57mm |
| Koko C | 39mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiokäämin jännite 2 | 533,3mA |
| Toisiojännite 2 | 15V |

