
HAHN
MUUNTAJA - 10VA - 230VAC - 24V - 416MA - PCB - BVEI
BV EI 481 1186
Tuotekoodi: BVEI4811186
18,67 €(Sis.alv)
14,87 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INDEL |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 12VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 24V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 0,5A |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Toisiokäämin ulostulot | 8-11 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-6 |
| Eristysluokka | II |
| Koko A | 52mm |
| A1-mittaus | 35,6mm |
| Koko B | 44mm |
| B1-mittaus | 34,6mm |
| Koko C | 34,6mm |
| C1-mittaus | 27,8mm |
| M-mitta | 27,5mm |
| P-mitta | 5mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
