
HAHN
MUUNTAJA - 10VA - 230VAC - 12V - 12V - 417MA - 417MA - PCB - BVEI
BV EI 481 1119
Tuotekoodi: BVEI4811119
19,25 €(Sis.alv)
15,34 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 10VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 12V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 416,6mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 7-8, 11-12 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-6 |
| Koko A | 44mm |
| A1-mittaus | 27,5mm |
| A2-koko | 25mm |
| Koko B | 52mm |
| Koko C | 35mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiokäämin jännite 2 | 416,6mA |
| Toisiojännite 2 | 12V |

