
HAHN
MUUNTAJA - 1,5VA - 230VAC - 18V - 18V - 41MA - 41MA - PCB - BVEI
BV EI 302 2029
Tuotekoodi: BVEI3022029
18,47 €(Sis.alv)
14,72 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 1,5VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 18V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 41,6mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta60B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 6-7, 9-10 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Koko A | 28mm |
| A1-mittaus | 20mm |
| A2-koko | 20mm |
| Koko B | 33mm |
| Koko C | 22mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
| Toisiokäämin jännite 2 | 41,6mA |
| Toisiojännite 2 | 18V |
