
HAHN
MUUNTAJA - 1,5VA - 230VAC - 15V - 100MA - PCB - BVEI
BV EI 302 2023
Tuotekoodi: BVEI3022023
8,35 €(Sis.alv)
6,65 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INDEL |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 1,5VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 15V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 80mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Toisiokäämin ulostulot | 7-9 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Eristysluokka | II |
| Koko A | 32,3mm |
| A1-mittaus | 23,6mm |
| Koko B | 27,3mm |
| B1-mittaus | 20,2mm |
| Koko C | 21,8mm |
| C1-mittaus | 18,2mm |
| M-mitta | 20mm |
| P-mitta | 5,05mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
