
HAHN
MUUNTAJA - 0,5VA - 230VAC - 9V - 55MA - PCB - BV
BV 202 0157
Tuotekoodi: BV2020157
5,63 €(Sis.alv)
4,49 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | INDEL |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 0,6VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 9V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 66mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558 |
| Lämpöluokka | Ta40B |
| Toisiokäämin ulostulot | 7-9 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Eristysluokka | II |
| Koko A | 32,3mm |
| A1-mittaus | 23,6mm |
| Koko B | 27,3mm |
| B1-mittaus | 20,2mm |
| Koko C | 14,9mm |
| C1-mittaus | 11,7mm |
| M-mitta | 20mm |
| P-mitta | 5,05mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
