- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: VIRTA-LCTB - I AC: 2,5KA - 45VA - ULK.KOOT: 155X140X45MM
LCTB-14010H2500A55



Valmistaja LUMEL Muuntimen tyyppi virta- Tuotantosarja LCTB AC sähkövirran mittauksen arvoalue 2,5kA Teho 45VA Ulkomitat 155x140x45mm Toisiokäämin 1 ulostulot 5A Tarkkuusluokka 0,5 Reiän... Lue lisää
105,07 €(Sis.alv)
83,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LCTB-14010H2500A55
- Paino: 1.05 kg
- Teho: 45VA
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: LUMEL
- Toisiokäämin 1 ulostulot: 5A
- Ulkoiset koot: 155x140x45mm
- Tuotantosarja: LCTB
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2,5kA
- Reiän halkaisija: 86mm
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LUMEL |
| Muuntimen tyyppi | virta- |
| Tuotantosarja | LCTB |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2,5kA |
| Teho | 45VA |
| Ulkomitat | 155x140x45mm |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 5A |
| Tarkkuusluokka | 0,5 |
| Reiän halkaisija | 86mm |
| Ytimen tyyppi | kiinteä |
| Virtakiskon koko | 100mmx30mm |
| Virtakiskon koko | 2x 70mmx30mm |
| Virtakiskon koko | 2x 80mmx25mm |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €