- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MUUNNIN: VIRTA-AS - R: 43OHM - 1682MH - 40MA - W: 9,53MM - Ø: 5MM - H: 20,4MM
AS105



Valmistaja TALEMA Tuotantosarja AS Muuntimen tyyppi virta- Halkaisija 5mm Induktanssi 1682mH Leveys 9,53mm Pituus 17,2mm Korkeus 20,4mm Toisiokäämin 1 ulostulot 40mA Resistanssi 43ohm Voimansiirto... Lue lisää
5,55 €(Sis.alv)
4,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PPAS105
- Paino: 5.4 g
- Leveys: 9,53mm
- Halkaisija: 5mm
- Resistanssi: 43ohm
- Korkeus: 20,4mm
- Induktanssi: 1682mH
- Valmistaja: TALEMA
- Toisiokäämin 1 ulostulot: 40mA
- Pituus: 17,2mm
- Tuotantosarja: AS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MUUNNIN: VIRTA-AS - R: 43OHM - 1682MH - 40MA - W: 9,53MM - Ø: 5MM - H: 20,4MM AS105
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TALEMA |
| Tuotantosarja | AS |
| Muuntimen tyyppi | virta- |
| Halkaisija | 5mm |
| Induktanssi | 1682mH |
| Leveys | 9,53mm |
| Pituus | 17,2mm |
| Korkeus | 20,4mm |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 40mA |
| Resistanssi | 43ohm |
| Voimansiirto | 1:750 |
| Toisiokäämityksen vastus | 750ohm |
| Ytimen tyyppi | kiinteä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista