- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MOOTTORI: EC - 1300KIERROSTA/MIN - 20W - 230VAC - 150MA - LAAKERI: KUULA
ERB2012AC0032



Valmistaja OLMO MOTORS Toimintalämpötila -30...50°C Pyörimissuunta vastapäivään Virrankulutus 150mA Teho 20W Ulostulojen pituus 0,5m Virtalähteen jännite 230V AC Moottorin nimlliskierrosluku... Lue lisää
71,08 €(Sis.alv)
56,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ERB2012AC0032
- Paino: 0.56 kg
- Teho: 20W
- Tiivistysluokka: IP64
- Laaakerin laji: kuula
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: OLMO MOTORS
- Yhteensopivuus normin kanssa: ATEX Ex
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 150mA
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OLMO MOTORS |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Pyörimissuunta | vastapäivään |
| Virrankulutus | 150mA |
| Teho | 20W |
| Ulostulojen pituus | 0,5m |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Moottorin nimlliskierrosluku | 1300kiertoa/min |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX Ex |
| Moottorin tyyppi | EC |
| Tiivistysluokka | IP64 |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Laakerin laji | kuula |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €