- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MOOTTORI: AC - 1-VAIHEINEN - 1300KIERROSTA/MIN - P: 25W - 230VAC - 620MA
M4Q045-EA01-75



Valmistaja EBM-PAPST Moottorien ominaisuudet pyörimissuunta vastapäivään Tiivistysluokka IP42 Toimintalämpötila -30...40°C Virrankulutus 620mA Teho 25W Virtalähteen jännite 230V AC... Lue lisää
51,08 €(Sis.alv)
40,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M4Q045-EA01-75
- Paino: 1.95 kg
- Teho: 25W
- Tiivistysluokka: IP42
- Toimintalämpötila: -30...40°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 620mA
- Tehonkulutus: 90W
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Moottorien ominaisuudet | pyörimissuunta vastapäivään |
| Tiivistysluokka | IP42 |
| Toimintalämpötila | -30...40°C |
| Virrankulutus | 620mA |
| Teho | 25W |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tehonkulutus | 90W |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Moottorin nimlliskierrosluku | 1300kiertoa/min |
| Moottorin tyyppi | AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €