- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MOOTTORI: AC - 1-VAIHEINEN - 1300KIERROSTA/MIN - P: 16W - 230VAC - 450MA
NET5T16ZPVN001



Valmistaja ELCO Ulostulojen pituus 0,5m Tiivistysluokka IP40 Toimintalämpötila -40...40°C Sähköliitäntä johdot Moottorien ominaisuudet lämpösuoja Moottorien ominaisuudet pyörimissuunta... Lue lisää
70,78 €(Sis.alv)
56,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NET5T16ZVN001
- Paino: 1.37 kg
- Teho: 16W
- Tiivistysluokka: IP40
- Eristysluokka: B
- Toimintalämpötila: -40...40°C
- Valmistaja: ELCO
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Napaluku: 4
- Virrankulutus: 450mA
- Tehonkulutus: 65W
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELCO |
| Ulostulojen pituus | 0,5m |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Toimintalämpötila | -40...40°C |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Moottorien ominaisuudet | lämpösuoja |
| Moottorien ominaisuudet | pyörimissuunta vastapäivään |
| Virrankulutus | 450mA |
| Teho | 16W |
| Napaluku | 4 |
| Tehonkulutus | 65W |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Moottorin nimlliskierrosluku | 1300kiertoa/min |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Moottorin tyyppi | AC |
| Eristysluokka | B |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €