- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MOOTTORI: AC - 1-VAIHEINEN - 1300KIERROSTA/MIN - P: 16W - 230VAC - 420MA
M4Q045-CF01-01



Valmistaja EBM-PAPST Moottorien ominaisuudet lämpösuoja Moottorien ominaisuudet pyörimissuunta vastapäivään Tiivistysluokka IP42 Sähköliitäntä johdot Toimintalämpötila -30...40°C... Lue lisää
40,03 €(Sis.alv)
31,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M4Q045-CF01-01
- Paino: 1.3 kg
- Teho: 16W
- Tiivistysluokka: IP42
- Eristysluokka: B
- Toimintalämpötila: -30...40°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 420mA
- Tehonkulutus: 60W
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MOOTTORI: AC - 1-VAIHEINEN - 1300KIERROSTA/MIN - P: 16W - 230VAC - 420MA M4Q045-CF01-01
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Moottorien ominaisuudet | lämpösuoja |
| Moottorien ominaisuudet | pyörimissuunta vastapäivään |
| Tiivistysluokka | IP42 |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Toimintalämpötila | -30...40°C |
| Ulostulojen pituus | 0,45m |
| Virrankulutus | 420mA |
| Teho | 16W |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tehonkulutus | 60W |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Moottorin nimlliskierrosluku | 1300kiertoa/min |
| Moottorin tyyppi | AC |
| Eristysluokka | B |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista