- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Sähköasennus FASTON yhdistimet Kotelo V1-A-Pack Mekaninen asennus ruuvattu Polarisaatio uni-polaarinen Resistanssi johtumisen aikana 0,12ohm Hila-lähde jännite ±20V Nielun... Lue lisää
78,99 €(Sis.alv)
62,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUM25-05E
- Paino: 50 g
- Kotelo: V1-A-Pack
- Valmistaja: IXYS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,12Ohm
- Puolijohteen rakenne: diodi/transistori
- Sirontateho: 36W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Topologia: 3-phase PFC
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Nielu-lähde jännite: 500V
- Nielun sähkövirta: 35A
- Nieluvirta impulssissa: 95A
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MODUULI - DIODI/TRANSISTORI - 500V - 35A - V1-A-PACK - IDM: 95A - 36W VUM25-05E
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Kotelo | V1-A-Pack |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,12ohm |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Nielun sähkövirta | 35A |
| Topologia | 3-phase PFC |
| Nieluvirta impulssissa | 95A |
| Nielu-lähde jännite | 500V |
| Sirontateho | 36W |
| Puolijohteen rakenne | diodi/transistori |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | MOSFET transistori- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista