- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKKIVALO: NEON-LAMPULLA - KUPERA - VALKOINEN - 220VDC - 220VAC - PSU
9SLTB010CSR1BP



Valmistaja COMELUX Toimintajännite 220V AC Toimintajännite 220V DC Lähdöt johdot Ulostulojen pituus 0,2m Toimintalämpötila -20...150°C merkkivalon väri valkoinen Merkinantovalon laji kupera... Lue lisää
4,20 €(Sis.alv)
3,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9SLTB010CSR1BP
- Paino: 5.5 g
- Toimintalämpötila: -20...150°C
- Valmistaja: COMELUX
- Toimintajännite: 220V DC
- Toimintajännite: 220V AC
- Lähdöt: johdot
- Asennusaukon koot: Ø10mm
- Rungon materiaali: PSU
- Rungon väri: valkoinen
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | COMELUX |
| Toimintajännite | 220V AC |
| Toimintajännite | 220V DC |
| Lähdöt | johdot |
| Ulostulojen pituus | 0,2m |
| Toimintalämpötila | -20...150°C |
| merkkivalon väri | valkoinen |
| Merkinantovalon laji | kupera |
| Merkkivalon tyyppi | neon-lampulla |
| Rungon materiaali | PSU |
| Rungon väri | valkoinen |
| Asennusaukon koot | Ø10mm |
| LEDin diodin halkaisija | 7mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista