- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES Rungon väri hopea Tiivistysluokka IP67 merkkivalon väri punainen Päällystemateriaali kromi Merkkivalon tyyppi LED Lähdöt liittimet Merkkivalojen... Lue lisää
11,10 €(Sis.alv)
8,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 19350130
- Paino: 10 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Kirkkaus: 47mcd
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
- Toimintajännite: 130V AC
- Lähdöt: liittimet
- Asennusaukon koot: Ø14mm
- Päällystemateriaali: kromi
- Rungon materiaali: muovi
- Rungon materiaali: metalli
- Rungon väri: hopea
- Johtojen koot: 2,8x0,8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKKIVALO: LED - LITTEÄ - PUNAINEN - 130VAC - Ø14MM - IP67 - LIITTIMET 19350130
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES |
| Rungon väri | hopea |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| merkkivalon väri | punainen |
| Päällystemateriaali | kromi |
| Merkkivalon tyyppi | LED |
| Lähdöt | liittimet |
| Merkkivalojen ominaisuudet | lisäeristeholkki |
| Merkinantovalon laji | litteä |
| Rungon materiaali | metalli |
| Rungon materiaali | muovi |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Johtojen koot | 2,8x0,8mm |
| Kirkkaus | 47mcd |
| LEDin diodin halkaisija | 10mm |
| Asennusaukon koot | Ø14mm |
| Toimintajännite | 130V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista