- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES Rungon väri hopea Tiivistysluokka IP40 merkkivalon väri vihreä Päällystemateriaali kromi Merkinantovalon laji kupera Merkkivalon tyyppi LED Rungon... Lue lisää
2,28 €(Sis.alv)
1,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 19040001
- Paino: 3.3 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Kirkkaus: 32mcd
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
- Toimintajännite: 2,2V DC
- Lähdöt: 2pin
- Asennusaukon koot: Ø8mm
- Päällystemateriaali: kromi
- Rungon materiaali: metalli
- Rungon väri: hopea
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKKIVALO: LED - KUPERA - VIHREÄ - 2,2VDC - Ø8MM - IP40 - 2PIN - METALLI 19040001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES |
| Rungon väri | hopea |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| merkkivalon väri | vihreä |
| Päällystemateriaali | kromi |
| Merkinantovalon laji | kupera |
| Merkkivalon tyyppi | LED |
| Rungon materiaali | metalli |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| LEDin diodin halkaisija | 5mm |
| Asennusaukon koot | Ø8mm |
| Kirkkaus | 32mcd |
| Toimintajännite | 2,2V DC |
| Lähdöt | 2pin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista