
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | KINGBRIGHT ELECTRONIC |
| LED-diodin versio | kulmamallinen |
| Diodin linssi | läpinäkyvä |
| Diodien tyypit | LED |
| Asennus | SMD |
| ?d aallonpituus | 525nm |
| Kotelo | 4040 |
| Koot | 4x3,6x4mm |
| Kirkkaus | 400...800mcd |
| LED-diodin virta | 20mA |
| Toimintajännite | 3,3...4,1V DC |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| LED diodin värit | vihreä |













