
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ROHM SEMICONDUCTOR |
| Diodien tyypit | LED |
| LED diodin värit | vihreä |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | 0805 |
| Kirkkaus | 2,5...4mcd |
| Toimintajännite | 2,2V DC |
| Koot | 2x1,25x0,8mm |
| LED-diodin virta | 20mA |
| ?d aallonpituus | 557...563nm |
| Diodin linssi | läpinäkyvä |
| Teho | 54mW |
| Etuosa | litteät |













