- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED - SININEN - 5MM - 500÷800MCD - 45° - 2,8÷3,6VDC - LIIT.MÄÄRÄ: 2 - 60MW
N0B25L41

Valmistaja BRIGHTEK (EUROPE) Diodien tyypit LED LED diodin värit sininen Asennus THT Kirkkaus 500...800mcd Toimintajännite 2,8...3,6V DC Valaistuksen kulma 45° LED-diodin virta 20mA ?d aallonpituus... Lue lisää
1,67 €(Sis.alv)
1,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: N0B25L41
- Paino: 0.1 g
- Kirkkaus: 500...800mcd
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: BRIGHTEK (EUROPE) LIMITED
- Valmistaja: BRIGHTEK (EUROPE)
- Toimintajännite: 2,8...3,6V DC
- Liittymien määrä: 2
- Suurin teho: 60mW
- Diodien tyypit: LED
- LEDin väri: sininen
- Valaisukulma: 45°
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED - SININEN - 5MM - 500÷800MCD - 45° - 2,8÷3,6VDC - LIIT.MÄÄRÄ: 2 - 60MW N0B25L41
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BRIGHTEK (EUROPE) |
| Diodien tyypit | LED |
| LED diodin värit | sininen |
| Asennus | THT |
| Kirkkaus | 500...800mcd |
| Toimintajännite | 2,8...3,6V DC |
| Valaistuksen kulma | 45° |
| LED-diodin virta | 20mA |
| ?d aallonpituus | 465...470nm |
| Diodin linssi | diffuusiolinssi |
| Diodin linssi | sininen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| LEDin diodin halkaisija | 5mm |
| Suurin teho | 60mW |
| Liittymien määrä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista