- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED - PUNAINEN/VIHREÄ - 5MM - 50° - ETUOSA: KUPERA - 1,8÷2,4/1,8÷2,6VDC
FYL-5016EGW1C



Valmistaja FORYARD Diodien tyypit LED LED diodin värit punainen/vihreä Asennus THT Toimintajännite 1,8...2,4/1,8...2,6V DC Valaistuksen kulma 50° LED-diodin virta 20mA ?d aallonpituus 563...573nm... Lue lisää
1,34 €(Sis.alv)
1,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FYL-5016EGW1C
- Paino: 0.3 g
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Valmistaja: FORYARD
- Toimintajännite: 1,8...2,4/1,8...2,6V DC
- Liittymien määrä: 2
- Diodien tyypit: LED
- LEDin väri: punainen/vihreä
- Valaisukulma: 50°
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FORYARD |
| Diodien tyypit | LED |
| LED diodin värit | punainen/vihreä |
| Asennus | THT |
| Toimintajännite | 1,8...2,4/1,8...2,6V DC |
| Valaistuksen kulma | 50° |
| LED-diodin virta | 20mA |
| ?d aallonpituus | 563...573nm |
| ?d aallonpituus | 620...630nm |
| Diodin linssi | diffuusiolinssi |
| Diodin linssi | valkoinen |
| Rasteri | 2,54mm |
| LEDin diodin halkaisija | 5mm |
| Punaisen värin kirkkaus | 40mcd |
| Vihreän värin kirkkaus | 80mcd |
| Liittymien määrä | 2 |
| LED-diodin versio | kaksinapainen |
| LED-diodin versio | kaksivärinen |
| Etuosa | kupera |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista