- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED - PUNAINEN - OVAALI-5,2X4,6X7,8MM - 2130÷4180MCD - 70/35° - 20MA
C566C-RFF-CV0W0BB2



Valmistaja CREE LED Toimintajännite 2,1...2,6V DC Asennus THT Etuosa kupera Diodien tyypit LED LED diodin värit punainen Muoto ovaali- ?d aallonpituus 619...624nm Rasteri 2,54mm Koot 5,2x4,6x7,8mm... Lue lisää
1,95 €(Sis.alv)
1,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: C566C-RFF-CV0W0BB2
- Paino: 0.3 g
- Kirkkaus: 2130...4180mcd
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Valmistaja: CREE LED
- Toimintajännite: 2,1...2,6V DC
- Pakkauksen tyyppi: Ammo Pack
- Muoto: ovaali-
- Koot: 5,2x4,6x7,8mm
- Liittymien määrä: 2
- Suurin teho: 130mW
- Diodien tyypit: LED
- LEDin väri: punainen
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | CREE LED |
| Toimintajännite | 2,1...2,6V DC |
| Asennus | THT |
| Etuosa | kupera |
| Diodien tyypit | LED |
| LED diodin värit | punainen |
| Muoto | ovaali- |
| ?d aallonpituus | 619...624nm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Koot | 5,2x4,6x7,8mm |
| LED-diodin virta | 20mA |
| Suurin teho | 130mW |
| Kirkkaus | 2130...4180mcd |
| Liittymien määrä | 2 |
| Pysty- ja vaakasuora valaistuskulma | 70/35° |
| Pakkaus | Ammo Pack |
| Diodin linssi | diffuusiolinssi |
| Diodin linssi | punainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista