- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED - PUNAINEN - 150LM - IP54 - 60° - ALUSTAR-G2 - -25÷50°C - 1500MA - 625NM
ALUSTAR-G2-60-SC625-1A-54



Valmistaja Ledxon Opto-moduulin tyyppi LED LED diodin värit punainen Tiivistysluokka IP54 Valaistuksen kulma 60° Tuotantosarja Alustar-G2 Toimintalämpötila -25...50°C Max. toimintavirta 1,5A ?d... Lue lisää
16,36 €(Sis.alv)
13,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 9009402
- Paino: 60.6 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Kirkkaus: 150lm
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: Ledxon
- Toimintajännite: 2,2...2,63V DC
- Tuotantosarja: Alustar-G2
- Max. toimintavirta: 1,5A
- LEDin väri: punainen
- Valaisukulma: 60°
- Tilattavissa 33 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Ledxon |
| Opto-moduulin tyyppi | LED |
| LED diodin värit | punainen |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Valaistuksen kulma | 60° |
| Tuotantosarja | Alustar-G2 |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Max. toimintavirta | 1,5A |
| ?d aallonpituus | 625nm |
| Toimintajännite | 2,2...2,63V DC |
| Kirkkaus | 150lm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €