
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - KÄYTETTÄVÄKSI VAIKEISSA OLOSUHTEISSA
HEP-480-24A
Tuotekoodi: HEP-480-24A
269,86 €(Sis.alv)
215,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | Ledxon |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | RGB |
| Leveys | 10mm |
| Kotelo - mm | 5050 |
| Paksuus | 2,1mm |
| LEDien lukumäärä per metri | 60 |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Asennus | SMD |
| ?d aallonpituus | 458...463nm |
| ?d aallonpituus | 520...525nm |
| ?d aallonpituus | 618...625nm |
| Leikkauspituus | 100mm |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 15W/m |
| Sinisen värin kirkkaus | 85lm/m |
| Vihreän värin kirkkaus | 356lm/m |
| Punaisen värin kirkkaus | 142lm/m |
| Tuotantosarja | Rainbow |
| Tiivistysluokka | IP20 |






























































