- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED-NAUHA - LÄMMIN VALKOINEN/KYLMÄ VALKOINEN - 2835 - LED/M: 120
HH-SWWW120F010W24-2835-D2W

Valmistaja WISVA OPTOELECTRONICS Opto-moduulin tyyppi LED-nauha LED diodin värit lämmin valkoinen/kylmä valkoinen Kotelo 2835 LEDien lukumäärä per metri 120 Leveys 10mm Valonlähteiden... Lue lisää
17,63 €(Sis.alv)
14,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HH-TWTI-2835GNA-DW
- Paino: 15 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Leveys: 10mm
- Kotelo: 2835
- Kirkkaus: 1360lm/m
- Asennus: SMD
- Valmistaja: WISVA OPTOELECTRONICS
- Toimintajännite: 24V DC
- Napojen lukumäärä: 2
- Versio: Tunable White
- LEDin väri: lämmin valkoinen/kylmä valkoinen
- Tilattavissa 50 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen/kylmä valkoinen |
| Kotelo | 2835 |
| LEDien lukumäärä per metri | 120 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 16W/m |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Versio | Tunable White |
| Värilämpötila | 2700-6500K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | Dim to Warm |
| Kirkkaus | 1360lm/m |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Leikkauspituus | 100mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €