
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - KÄYTETTÄVÄKSI VAIKEISSA OLOSUHTEISSA
HEP-480-24A
Tuotekoodi: HEP-480-24A
269,86 €(Sis.alv)
215,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Ledxon |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Kotelo - mm | 3528 |
| LEDien lukumäärä per metri | 50 |
| Leveys | 12mm |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 4,8W/m |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Paksuus | 1,65mm |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Kromatografiset koordinaatit | x: 0,459; y: 0,4107 |
| Värilämpötila | 2700K |
| Asennus | SMD |
| Kirkkaus | 275lm/m |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Huippuvirta | 0,2A/m |
| Säilytyslämpötila | -20...65°C |
| Binning | 3-STEP |
| Leikkauspituus | 100mm |






























































