
ams OSRAM
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 24VDC - 4,16A - 198÷264VAC - IP66
OT 100/220-240/24 DIM P
Tuotekoodi: 4052899545861
111,35 €(Sis.alv)
88,73 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Ledxon |
| Leveys | 8mm |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| Leikkauspituus | 100mm |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 4,3W/m |
| Toimintajännite | 24V DC |
| LEDien lukumäärä per metri | 80 |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Valonlähteen tehokkuus | 160lm/W |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Kirkkaus | 660lm/m |
| Värilämpötila | 3000K |
| Kotelo - tuuma | 1114 |
| Kotelo - mm | 2835 |






























































