
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - KÄYTETTÄVÄKSI VAIKEISSA OLOSUHTEISSA
HEP-480-24A
Tuotekoodi: HEP-480-24A
269,86 €(Sis.alv)
215,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Ledxon |
| Leveys | 10mm |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| Leikkauspituus | 62,5mm |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 8,7W/m |
| Toimintajännite | 24V DC |
| LEDien lukumäärä per metri | 128 |
| Min. värintoistoindeksi | 95 |
| Valonlähteen tehokkuus | 160lm/W |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Kirkkaus | 1060lm/m |
| Värilämpötila | 3000K |
| Kotelo - tuuma | 1114 |
| Kotelo - mm | 2835 |































































