
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - KÄYTETTÄVÄKSI VAIKEISSA OLOSUHTEISSA
HEP-480-24A
Tuotekoodi: HEP-480-24A
269,86 €(Sis.alv)
215,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Kotelo | 2835 |
| LEDien lukumäärä per metri | 72 |
| Leveys | 8mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 3W/m |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Värilämpötila | 3000K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | geelissä |
| Kirkkaus | 540lm/m |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Leikkauspituus | 125mm |






























































