
ams OSRAM
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 24VDC - 4,16A - 198÷264VAC - IP66
OT 100/220-240/24 DIM P
Tuotekoodi: 4052899545861
111,35 €(Sis.alv)
88,73 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | kylmävalkoinen |
| Kotelo | 2835 |
| LEDien lukumäärä per metri | 180 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 8W/m |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Kirkkaus | 1600lm/m |
| Leikkauspituus | 50mm |
| Värilämpötila | 5000K |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |






























































