- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED-NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - 2835 - LED/M: 120 - 10MM - VALKOINEN PCB
S010120BC1LZ(T) (COLD WHITE IP20)

Valmistaja IPIXEL LED Opto-moduulin tyyppi LED-nauha LED diodin värit kylmävalkoinen Kotelo 2835 LEDien lukumäärä per metri 120 Leveys 10mm Valonlähteiden ominaisuudet valkoinen PCB... Lue lisää
13,44 €(Sis.alv)
10,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S010120BC1LZT-CW
- Paino: 50 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Leveys: 10mm
- Kotelo: 2835
- Kirkkaus: 960lm/m
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: IPIXEL LED
- Toimintajännite: 12V DC
- Napojen lukumäärä: 2
- LEDin väri: kylmävalkoinen
- Valaisukulma: 30°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED-NAUHA - KYLMÄVALKOINEN - 2835 - LED/M: 120 - 10MM - VALKOINEN PCB S010120BC1LZ(T) (COLD WHITE IP20)
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IPIXEL LED |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | kylmävalkoinen |
| Kotelo | 2835 |
| LEDien lukumäärä per metri | 120 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valaistuksen kulma | 30° |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 12W/m |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 6500K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Kirkkaus | 960lm/m |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Leikkauspituus | 50mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista