
Mean Well
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - KÄYTETTÄVÄKSI VAIKEISSA OLOSUHTEISSA
HEP-480-24A
Tuotekoodi: HEP-480-24A
269,86 €(Sis.alv)
215,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | kylmävalkoinen |
| Kotelo | 2216 |
| LEDien lukumäärä per metri | 280 |
| Leveys | 10mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 16W/m |
| Toimintajännite | 24V DC |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | geelissä |
| Kirkkaus | 1440lm/m |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Värilämpötila | 5000K |
| Min. värintoistoindeksi | 90 |





























































